Někdy prostě není možné skloubit práci a starost o celou rodinu. Těžké je to hlavně o prázdninách, kdy jsou děti doma a také v případech, když jsou děti nemocné. Je třeba jim zajistit hlídání. Pokud nemáte babičku, která to ještě zvládne, rozhodněte se pro paní na hlídání. Budete mít jistotu, že o vše děti postaráno. Co dělat v případě, když budete rychle potřebovat sehnat peníze na její plat?

Chůvy nejsou drahé, peníze z půjčky bez registru a poplatku budou v pohodě stačit

Když vybíráte chůvu, můžete to udělat dvěma způsoby:

  • hledat v soukromých inzerátech
  • spolehnout se na agenturu na hlídání

První způsob hledání chůvy je dost náročný z hlediska času. Navíc je i rizikem, protože si vlastně nemůžete chůvu prověřit. Některé ženy neváhají jít i tak daleko, že si dělají falešné reference. Dejte si na to velký pozor. Nejlepší je, když vám je chůva ochotna dát kontakt na rodinu, ve které již působila. Pokud budete hledat chůvu u agentury, máte větší jistotu, že se o vaše děti bude starat paní, která má s hlídáním zkušenosti.

Jak peníze z půjčky bez registru a poplatku získat?

Na stránkách společnosti vyplňte žádost. To je vlastně jediné, co musíte udělat, protože nebankovní společnost neprověřuje příjmy. Lehce si tak můžete půjčit až 10 000 korun, minimálně půjčka nabízí 500 korun. Stejně fungují také:

Kolik za chůvu zaplatíte?

Platí se od 50 korun na hodinu. Někdy se může stát, že chůva bude chtít výplatu, ale vy nebudete mít peníze k dispozici. Právě v takovou chvíli se vyplatí využít půjčky bez registru a poplatku a vzít si úvěr na několik set nebo tisíc korun.