Před nějakou dobou si kamarád kupoval letenky do New Yorku, kde hodlal strávit pěknou dovolenou. Dlouho hledal ideální možnost dopravy, která by nezruinovala jeho rozpočet a ani netrvala příliš dlouho. Když stále nemohl nic najít, poradil jsem mu, jak najde ty nejvýhodnější palubní lístky, aniž by musel složitě prohledávat stránky všech leteckých dopravců. Po mojí radě téměř okamžitě našel letenku, která vyhovovala přímo jemu. A co že jsem mu to poradil?

Letenky je třeba hledat na správném místě

Procházet weby jeden po druhém, stále zkoušet znova a znova kde najdete skutečně levné letenky není správná cesta. Mnohem snadnější a výhodnější způsob je hledání na stránkách společnosti, která se právě na vyhledávání levných letenek specializuje. Pokud budete pátrat na takovém místě, tak si velice rychle vyberete. Místo prohlížení si jednotlivých stránek máte všechny informace na jednom místě, což velice usnadňuje vyhledávání. Ke všem letenkám dostanete navíc podrobné informace jako například jak dlouho bude trvat váš let, leteckou společnost se kterou poletíte, počet mezipřistání, dobu čekání a podobně.

Jak poznat společnost, která mi poskytne výhodné letenky?

Taková společnost by měla splňovat několik bodů, abyste si mohli být opravdu jistí, že skutečně dostanete vámi požadované služby.

  • společnost si neúčtuje žádné skryté poplatky
  • zodpoví vám každý dotaz
  • důvěryhodná společnost by měla mít také kamennou pobočku
  • vaše platby musí být 100% bezpečné

Jak pomohla moje rada kamarádovi?

Toto doporučení mu opravdu velmi pomohlo. Nejen, že si okamžitě našel ideální letenky pro jeho cestu do New Yorku, ale také už od té doby jinak ani nehledá. Ví totiž, že nejlepší je pátrat tam, kde jsou všechny akční letenky pěkně pohromadě.