Přesně před 11 lety se významně změnil český finanční trh. Poprvé se zde objevily nebankovní společnosti, které začaly nabízet výhodné nebankovní půjčky. Paradoxně k nim lidé měli zpočátku nedůvěru. Báli se jich, protože půjčky měly mírné podmínky. To se nezměnilo. Půjčky opravdu nejsou zatíženy přísnými podmínkami. Změnilo se ale chování lidí. Dnes jsou nebankovní půjčky velmi oblíbené. Lidé si je berou častěji než kontokorent, kreditní karty a klasické bankovní půjčky.

Sms půjčka ihned úplně každému a její náležitosti

Podstatným rozdílem oproti půjčce z banky je, že Sms půjčka ihned úplně každému se vyřizuje z pohodlí domova. Je třeba vyplnit online žádost. Zabere to chvilku a zvládne to i ten, kdo není zrovna expert přes počítače. Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti najdete krátký formulář. Do políček vyplníte údaje, které není třeba nikde složitě zjišťovat. Napíšete sem vaše jméno, datum narození, místo bydliště a další. Je třeba si zvolit, jakým způsobem vám má nebankovní společnost poslat fakturu. Je to možné 3 způsoby:

  1. poštou
  2. e-mailem
  3. Sms zprávou

Sms půjčka ihned úplně každému – kolik si můžete půjčit?

Sms půjčka ihned úplně každému dosahuje maximální výše 10 000 Kč. Je to částka, která určitě vystačí na vyřešení aktuální finanční krize. Je to částka, za kterou koupíte většinu nových spotřebičů i nový nábytek. Vystačí také na zájezd pro jednu osobu s all inclusive například do Egypta nebo Turecka.

Pozor na dobu splatnosti

Sms půjčka ihned úplně každému má volitelnou dobu splatnosti. Maximálně si ji můžete nastavit na 45 dní. Minimální doba splatnosti je 7 dní. Termín je třeba dodržet, jinak hrozí sankce.