Stanování je způsob, jak poznat krásy České republiky i ostatních zemí a přitom neutratit moc za ubytování. Láká vás dovolená pod stanem, ale nemáte řádnou výbavu? Poradíme vám, co si musíte koupit a zaměříme se hlavně na to, jak nákup nového vybavení financovat. Nabízí se 2 řešení – Sms půjčka ihned úplně každému a kreditní karta. Která z možností se vyplatí více?

Sms půjčka ihned úplně každému a její kritéria

Sms půjčka ihned úplně každému je půjčka nebankovní, která má hned několik předností. K jejím velkým výhodám patří to, že ji kompletně vyřídíte přes internet. Stačit vám k tomu bude asi 10 minut času. Do krátké online žádosti budete muset vyplnit jen základní údaje, mezi které patří: jméno, bydliště, rodné číslo, číslo občanského průkazu a další.

Sms půjčka ihned úplně každému a nabídka

Nejvýhodnější půjčka od nebankovní společnosti je velmi vstřícná. Výhodná je díky tomu, že si každý může nastavit libovolnou částku, kterou si chce půjčit. Částka se může pohybovat od 500 do 10 000 korun. Dále si žadatel také volí dobu splatnosti. Standardně od 7 do 45 dní, možné je prodloužení o dalších 60 dní.

Kreditní karta představuje i velké riziko!

I kreditní kartu je možné si vyřídit online. Je ale třeba počítat s tím, že její vydání může trvat několik dnů. Problém je v tom, že banky mají pro vydání karty přísná pravidla. Žadatel musí například doložit, že:

  • má trvalý příjem, který je minimálně 8 000 korun (výše se liší u jednotlivých bank)
  • má účet u některé banky v ČR s doložitelnou historií alespoň 2 měsíce
  • je svéprávný
  • je mu více než 18 let