Pokazil se vám během úklidu bytu váš vysavač a proto musíte začít s výběrem nového? Nebo rozjíždíte v rámci svého podnikání úklidovou firmu a potřebujete nakoupit potřebné vybavení? Pokud jste si na začinající obchodní činnost vypůjčili úvěr u banky, kterým jste ale nestihli pokrýt veškeré výdaje, nejspíš vám už banka nebude chtít další peníze poskytnout. V případě, že hledáte vhodnou pomoc, obraťte se na nebankoví společnosti. Jejich rychlá půjčka pro dlužníky vám na investici přispěje.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty poskytne podporu rychle a bez komplikací

Pokud patříte mezi klienty, na jejichž jméno je již vedeno více půjček, budete nejspíš u bežných bank označeni za problémové. Stejná nepříjemnost může potkat i lidi, kteří měli v minulosti problémy se splácením úvěrů nebo kteří zrovna nemají stálé zaměstnání. Naštěstí jsou tu společnosti, které nestanovují při posuzování žadatelů tak přísná pravidla a díky tomu mohou na podporu dosáhnout. Klasickými příklady jsou třeba nebankovní půjčka pro problémové klienty nebo sms půjčka ihne úplně každému.

Jak půjčku vyřídíte?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky tomu si o ni můžete požádát klidně i o víkendu. Navíc ji sjednáte z pohodlí vašeho domova, čímž se vyhnete čekání na pobočce a nepříjemným pohovorům. Finanční podporu můžete zřídit pomocí:

  • sms zprávy
  • online formuláře

V obou případech je nutné uvést základní údaje, které zároveň poslouží k ověření, zda splňujete podmínky. Nemusíte se ale bát, jsou jen dvě a to:

  • musíte mít alespoň 21 let
  • musíte mít české občanství

Půjčit si můžete až 10 000 Kč

Pokud však potřebujete menší částku, můžete si výši půjčky sami nastavit. Stejně tak dobu splatnosti si určíte sami podle toho, jak vám vyhovuje. Standardně se pohybuje mezi 7 až 45 dny a v případě, že ji dodržíte, může vám být půjčka v budoucnu poskytnuta znovu.