Rychlá půjčka pro dlužníky patří k oblíbeným nebankovním půjčkám. Je velmi populární. Jedná se o půjčku pro žadatele, kteří měli například v minulosti problémy se splácením. Půjčit si mohou i ti, kdo již dluží u jiné společnosti nebo v bance.

Rychlá půjčka pro dlužníky má výhodné podmínky

Rychlá půjčka pro dlužníky se významně liší od klasické půjčky v bance. Pro její získání nemusí žadatel dokazovat svůj příjem. Půjčit si mohou i ti, kdo jsou bez práce. Nebankovní společnost neprověřuje finanční historii klientů. Půjčit si mohou i:

  • senioři
  • studenti
  • podnikatelé
  • matky na mateřské
  • OSVČ a další

Žadatel musí prokázat pouze věk vyšší než 21 let a také české státní občanství. Pokud tyto 2 podmínky splňuje, bude mu půjčka okamžitě schválena. Nebankovní společnost schvaluje žádosti do 1 minuty od posouzení žádosti.

Rychlá půjčka pro dlužníky a splácení

U půjčky si každý žadatel sám volí dobu splatnosti. Minimální doba splatnosti je 7 dní. Maximální termín je 45 od termínu, kdy byla půjčka schválena. Půjčku je třeba splatit v jednorázové splátce. K půjčené částce musíte připočíst ještě poplatek za vyřízení žádosti. Ten ale není nijak vysoký. Například při půjčce 600 Kč na 7 dní se platí poplatek pouze 60 Kč.

Prodloužení je možné i formou SMS zprávy

Pokud byste zjistili, že nemůžete půjčené peníze včas vrátit, neprodleně si požádejte o prodloužení splatnosti. Stačí poslat SMS ve tvaru FER „váš variabilní symbol vaše rodné číslo počet dnů prodloužení“ na číslo 736 30 40 30 a rychlá půjčka pro dlužníky vám bude ihned prodloužena. Za prodloužení se platí poplatek. Ten musíte zaplatit ihned, zbytek peněz až později. Prodloužení je možné až o 60 dní.