Čeká vás brzy krásná událost v podobě svatby vašich přátel a nechcete přípravu na ni podcenit? Dobrým zvykem je připravit pro nevěstu a ženicha stylový dárek, který bude originální a novomanžele pobaví nebo se stane praktickým vybavením jejich domácnosti. Tím však výdaje zdaleka nekončí. Myslet byste měli také na sebe a dostatečně předem si zajistit vhodné šaty, boty i doplňky. Možná se vám bude hodit také objednat ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku. Přemýšlíte, kde na všechno seženete peníze, protože úspory na účtu se zmenšují a výplata vám dorazí až za dlouho? Půjčky bez registru jsou na krátkou dobu ideálním pomocníkem pro řešení finančních záležitostí. Poskytnou vám až 10 000 Kč, ze kterých můžete své výdaje zaplatit.

Nebankovní půjčky jsou jedničkou na trhu

Vzhledem k tomu, že u běžné banky půjčky bez registru nenajdete, jsou produkty finské finanční společnosti opravdu oblíbené. Nabízí mnoho dalších výhod, pro které je klienti opakovaně vyhledávají a sjednávají. Předně je vyřídíte skutečně rychle, protože nevyžadují zajištění mnoha potvrzení nebo doporučení z různých stran. Nepotřebujete k nim třeba ani potvrzení o výši příjmu, výpis z registru dlužníků nebo nahlédnutí do rejstříku trestů. Postačí vám pouze jediný doklad, kterým je občanský průkaz.

Jak žádost o půjčky bez registru funguje?

Na stránkách společnosti máte možnost najít veškeré informace, které se pomoci týkají. Zde je vám také k dispozici formulář, jež vyplníte a odešlete. Aby vám byla nejvýhodnější půjčka poskytnuta, je nutné uvést některé osobní údaje jako jméno a příjmení nebo věk, číslo občanského průkazu a částku, kterou požadujete. Potom žádost odešlete ke zpracování a během chvilky víte, zda na peníze dosahujete. Pokud ano, obdržíte je do 24 hodin na účet.

Jaký dárek pro novomanžele vybrat?

  • kvalitní skleničky na víno s vyrytím data svatby
  • let balónem
  • oblečení s potiskem
  • příspěvek na vybavení domácnosti
  • originální stylový nebo designový doplněk do bytu