Česká finanční scéna je rozdělena na 2 segmenty. První z nich jsou banky. Je jich u nás celkem 25 a je o nich možné říci, že všechny mají dost přísné podmínky. Pokud chcete v bance půjčit peníze, počítejte s tím, že si vás banka prověří. Nepůjčí vám například v případě, když se vaše jméno objeví na seznamu dlužníků. Šanci na bankovní půjčku nemají ani ti, kdo mají nízký příjem. Naštěstí je tu druhý segment v podobě nebankovních společností.

Nabízí výhodné půjčky bez registru a poplatků

Nebankovní instituce nabízí půjčky bez registru a poplatků a současně přináší mnohem mírnější přístup k žadatelům o půjčky. Nebankovní společnost je tak vstřícná, že neprověřuje registr dlužníků. Půjčku získají i osoby, které mají záznam v trestním rejstříku. Hlavně díky tomu jsou půjčky bez registru a poplatků dostupné pro většinu lidí. Pokud si potřebujete půjčit, ale banka vás odmítla, vsaďte právě na tento typ úvěru.

Půjčky bez registru a poplatků vyřídíte v rychlosti a bez papírování

Půjčky bez registru a poplatků se vyřizují přímo na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Najdete zde online kalkulátor. Na něm si můžete nastavit, kolik peněz chcete půjčit. Volíte si současně i dobu splatnosti. Online kalkulátor vám okamžitě vypočítá poplatek, který budete muset za poskytnutí půjčky zaplatit.

Modelové příklady půjčky bez registru a poplatků

Nebojte se, poplatky jsou velmi mírné:

  • půjčka 500 Kč na 7 dní – poplatek ve výši 50 Kč
  • půjčka 3000 Kč na 7 dní – poplatek 300 Kč
  • půjčka 5500  Kč na 40 dní – poplatek 2365 Kč

Půjčku je třeba uhradit v jedné splátce. Pokud zaplatíte před termínem, poplatek se vám sníží.