Pokud vyrážíte na dovolenou k moři či na hory, určitě musíte myslet na ochranu. Sluníčko dokáže pokožku spálit. Jestliže se tak stane, může vás to i na několik dní vyřadit z „běžného provozu“. Jestliže nechcete dovolenou trávit v bolestech a starat se o spálenou pokožku, je třeba investovat do kvalitní opalovací kosmetiky. Jakou vybrat a kolik vás to bude stát?

Doporučujeme

Půjčka na byt |

Nemáte několik set korun? Pomůže půjčka před výplatou každému

Kvalitní opalovací kosmetika je poměrně drahá. Je ale nutné si uvědomit, že si kupujete efektní ochranu, která vás chrání před negativními vlivy slunečních paprsků. Bez opalovacích prostředků navíc riskujete, že se u vás objeví rakovina kůže! Je třeba si koupit hned několik přípravků. Budete potřebovat opalovací krém, mléko či olej, nejlépe s vysokým faktorem. Do hor i k moři se hodí přípravek s SPF vyšším než 20. Dále je třeba koupit ochranný jelení lůj a kosmetiku po opalovaní. Dohromady vás to bude stát několik set korun. Jestliže je nemáte, neuchylujte se k tomu, že koupíte méně kvalitní přípravky. Raději se rozhodněte a získejte snadno peníze z nebankovní půjčky. Je to snadné a rychlé!

Půjčka před výplatou každému nabízí třeba jen 500 korun

Půjčka před výplatou každému je určena pro každého, kdo potřebuje rychle menší finanční obnos. Pokud si například půjčíte jen 500 korun a nastavíte si splatnost na 7 dní, zaplatíte za půjčku navíc pouze 50 korun. Půjčit si lze až 10 000 korun. Za takovou sumu koupíte nejen kosmetiku, ale třeba i celou dovolenou.

Podmínky má mírné!

Půjčka nebankovní má 2 velmi mírné podmínky:

  1. žadatel musí být ve věku 21 až 85 let
  2. žadatel musí být občanem ČR