Začátek prázdnin je sice pro děti krásný, ovšem pro rodiče už tolik ne. Pokud i vy máte malé děti a nevíte, jak jim zajistit hlídání, jednou z možností je právě příměstský tábor. S ním budete mít jistotu, že se vaše děti budou perfektně bavit a bude o ně postaráno. Příměstské tábory stojí i několik tisíc korun. Jestliže jste nestihli ušetřit, pomůže vám půjčka před výplatou. Jak funguje a jak moc je výhodná?

Doporučujeme

Půjčka na byt | Dlouhodobá půjčka |

Půjčka před výplatou každému není jediné řešení

Půjčka před výplatou je dnes již notoricky známá půjčka nebankovní. Na finančním trhu je od roku 2005 a do dnešní doby si získala mnoho příznivců. Významně se totiž odlišuje od dalších 2 možností, jak rychle získat peníze. Menší sumu nabízí ještě:

  • kreditní karty
  • kontokorent

Půjčka před výplatou každému vychází ze srovnání lépe

Problém ale je, že se jedná o produkty od banky, která nepůjčí jen tak každému. Pro získání bankovního produktu je mnohdy rozhodujícím kritériem příjem. Banka si také prověří, zda se jméno žadatele nenachází na seznamu dlužníků. Bude také chtít vědět, jestli žadatel nemá zápis v trestním rejstříku. Kvůli těmto podmínkám je pro mnoho lidí velmi těžké kreditní kartu nebo kontokorent získat. Půjčka před výplatou každému žádné tak přísné podmínky nemá, což je hlavním důvodem, že je stále více populárnější.

K získání půjčky vedou jen 3 kroky

V první řadě si musíte rozmyslet, jakou částku si půjčíte, společně s tím si zvolíte pro vás vyhovující dobu splatnosti. Dále musíte vyplnit žádost, je dostupná online 24 hodin denně na stránkách nebankovní společnosti. Třetím krokem je odeslání žádosti. Nyní už počkáte, až se k žádosti nebankovní společnost vyjádří. Stejně přívětivé podmínky má také mobil půjčka.