Jste těhotná a začínáte kupovat výbavičku pro vaše miminko. Není to levná záležitost. zatímco plěny nebo oblečení se dá sehnat ve slevě za výhodnější ceny, u ostatního vybavení, jako je přebalovací pult nebo právě psotýlka už to neplatí. V Jjeich případě je třeba dbát na kvalitu a vybírat zodpovědně. Nová postýlka pro dítě, která bude mít i kvalitní matraci a také mantinel, vás bude stát několik tisíc korun. Že vám chybí? Jako pomoc se v tomto případě nabízí půjčka online.

Půjčka online a snadné získání

Půjčka online patří mezi nebankovní půjčky, které byly vytvořeny, aby lidem nabídly rychle peníze. Je tedy na slunce ajsné, že musí mít i rychlý proces vyřízení. Půjčka online se vyřizuje na webu nebankovní společnosti. V rpvní fázi použijete konfigurátor, na kterém si nastavíte sumu a dobu splatnosti. Buďte zodpovědní a půjčujte si jen tolik peněz, kolik budete schopni v pohodě vrátit. Myslete hlavně na to, že půjčka online (stejně jako například Sms půjčka ihned úplně každému) má kratší dobu splatnosti. Pokud byste peníze včas nevrátili, poměrně rychle naskakují penále. Řešením je v takové chvíli ještě prodloužení doby splatnosti. O to se dá požádat online a také přes Sms zprávu. Prodloužení je možné uskutečnit dvakrát za sebou, pokaždé v rozmezí od 7 do 30 dní.

Půjčka online a limity

Maximálně si můžete vzít úvěr na 10 000 korun, minimálně na 500 korun. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní, s prodloužením je maximální splatnost 105 dní.

Pro koho je určena?

V pohodě si mohou půjčit také:

  • matky na mateřské,
  • studenti,
  • nezaměstnaní,
  • senioři.