Blíží se váš důležitý den? Plánujete svatbu a rozpočet na ni se krátí? Našla jste konečně svatební šaty, které jsou přesně podle vašich představ, ale nemůžete si je dovolit? Nebuďte smutná! Půjčka online do 10 minut vaši situaci vyřeší.

Okamžitá půjčka je tu pro všechny

Svatební den patří mezi jedny z nejvýznamnějších v našem životě. Není tedy divu, že pokud přichází ten váš, chcete, aby bylo vše dokonalé. Vždyť je to jen jednou v životě! Nebojte se splnit si svůj sen o pohádkové svatbě a pomocí výhodné půjčky ihned pokryjte schodek v rozpočtu. O peníze u nebankovních společností může zažádat každý, kdo má české státní občanství a je mu minimálně 21 let. Půjčky jsou poskytovány:

  • ženám na mateřské
  • seniorům
  • studentům
  • pracujícím

Jak půjčka online do 10 minut funguje?

O půjčku si můžete zažádat z pohodlí domova. Vyřizuje se totiž pomocí sms a nebo online formuláře. Do něj je potřeba zapsat základní údaje o vaší osobě, především jméno a příjmení, číslo občanského průkazu a adresu. Pokud je vám půjčka schválena, obdržíte do pár minut informativní zprávu na mobil a ihned poté vám budou odeslány peníze na účet. Vypůjčenou částku je nutné vrátit nejpozději do 45 dnů. Dobu splatnosti však můžete posunout o dalších 30 dnů a to hned dvakrát.

Máte na výběr!

Půjčka online do 10 minut je jednou z mnoha možností, jak můžete svatbu financovat. Další variantou je využití kontokorentu, u kterého však musíte dávat pozor na úroky. Banky standartně nabízí i dlouhodobé půjčky. Ty vás však zatíží na zbytečně dlouhou dobu a také na nich přeplatíte poměrně vysokou částku.