Sekačka na trávu je neodmyslitelný pomocník při práci na zahradě. Nejvíce ji využijete právě na jaře, kdy roste tráva rychlým tempem a je třeba ji pravidelně zkracovat. Díky široké nabídce na trhu si můžete vybrat tu, která nejlépe splňuje vaše požadavky a odpovídá parametrům pozemku. Jestliže jste měli v posledních dnech velké výdaje a na nákup nového pomocníka už vám finance nestačí, půjčka online do 10 min vám je zajistí.

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Půjčky bez registru a poplatků | Půjčky bez registru a poplatků

Skvělé podmínky pro všechny

V případě, že máte zrovna hluboko do kapsy, ale nechcete pořízení stroje oddalovat, můžete využít některé nebankovní půjčky, která nabízí finance za velmi výhodných podmínek a přitom je bezpečná. Půjčka online do 10 min je jednou z nich. Mohou si o ni zažádat všichni lidé s českým státním občanstvím, kterým je alespoň 21 let. K jejich sjednání není třeba mít:

  • potvrzení o výši příjmu
  • ručitele
  • výpis z rejstříku trestů
  • výpis z registru dlužníků

Díky tomu dosáhnou na půjčku i ti, kteří by u běžných bankovních úvěrů nepochodili.

Půjčka online do 10 min je tak rychlá

Nebankovní společnosti vám peníze poskytnou skutečně okamžitě. Ještě dnes můžete mít žádanou částku na svém účtu. Stačí, když zašlete sms zprávu nebo vyplníte online formulář. Do něj uvedete informace o sobě, preferovaný způsob zaslání finanční částky a výši, o kterou žádáte. Půjčit si můžete až 10 000,- Kč.

Jak vybrat nejlepší stroj?

Sekačku na trávu vybírejte pečlivě. Jedná se o dlouhodobou investici a proto se vyplatí předem zjistit, které značky a typy jsou nejkvalitnější. Předejdete tak nepříjemným návštěvám servisů a stroj vám bude sloužit bez problémů mnoho let. Sekačky vybírejte podle velikosti a typu terénu. Na menším pozemku vám postačí elektrická či strunová, velké zahrady už si zaslouží benzínovou, která je lehčí a snadněji se ovládá. Zaměřte se také na výkon motoru, který u sekačky potřebujete. Ten se odvíjí od velikosti vaší zahrady. Při nákupu dejte na typy odborníků a nechte si poradit ve specializovaných prodejnách.