Pokud si chcete udržet pevné zdraví, musíte se soustředit na optimální příjem ovoce, ve kterém se nachází potřebné vitamíny, minerální látky a další potřebné živiny. Někdy je to ale otrava, když musíte jíst syrové ovoce. To jde snadno vyřešit pomocí odšťavňovače. S ním si snadno připravíte lahodné čerstvé džusy z ovoce i zeleniny během chvilky. Nový odšťavňovač stojí několik set, za ten kvalitnější zaplatíte i několik tisíc korun.

S nákupem pomůže půjčka online do 10 min

Abyste si koupili špičkový odšťavňovač, vyplatí se vám, když budete sledovat nabídky prodejců. Čas od času se totiž objeví nabídka, v rámci které se dá koupit nový odšťavňovač za super výhodnou cenu. Pokud se nabídka objeví, je třeba rychle reagovat, protože zájem o kvalitní odšťavňovače je dost velký. Jestliže nemáte finanční rezervu, v nákupu vám pomůže půjčka online do 10 min.

Jak se půjčka online do 10 min vyřizuje?

Postup vyřízení půjčky je velmi jednoduchý. Nejdříve si musíte rozmyslet, jak vysokou půjčku si vezmete. Z nebankovní půjčky si můžete vzít až 10 000 korun. Za jeden úvěr si můžete koupit i více spotřebičů do kuchyně. Dále si musíte nastavit splatnost půjčky, a to v rozmezí 7 až 45 dní. Pokud byste náhodou nemohli peníze včas vrátit, nabízí se prodloužení splatnosti. O to je třeba požádat:

  • skrze SMS zprávu
  • přes online formulář

Půjčka nebankovní se dá prodloužit až o 60 dní. Za prodloužení se platí poplatek, který není nijak vysoký.

Jde to i jinak?

Kromě nebankovní půjčky si na nový odšťavňovač můžete vzít peníze z kreditní karty a z kontokorentu. O tyto finanční produkty si musíte požádat v bance. Problém je, že si vás banka prověří. Máte-li například záznam v registru dlužníků, kreditní kartu vám nevydá, kontokorent nepovolí.