Dostali jste se do finanční tísně? Měli jste jeden vysoký výdaj? Potřebujete rychle zaplatit nedoplatek na energiích nebo vyšší účet za telefon? Pokud ano, může vám pomoci půjčka nebankovní. Je velice populární a není třeba se jí bát! Poradíme vám, jak si nebankovní půjčku vyřídíte během několika minut.

Půjčka nebankovní – jak dobře vybrat?

Nejdříve ze všeho si musíte rozmyslet, od které společnosti si půjčku vezmete. Určitě doporučujeme nebankovní společnost, která může prokázat historii. Najdou se i takové společnosti, které působí třeba i ve 22 zemích světa. Společnost s mezinárodní působností je vůbec nejlepší volbou. Její férové jednání totiž dokládají miliony klientů. I vaše půjčka nebankovní se tak nestane pastí, ale pomocnicí, která vám vytrhne trn z paty.

Půjčka nebankovní a postup vyřízení

Půjčka nebankovní má velkou výhodu, protože se vyřizuje v online prostředí. Žádost je krátká, stačí vyplnit údaje, jako je:

  • jméno
  • adresa
  • rodné číslo
  • místo narození
  • číslo bankovního účtu, na který vám budou poslány peníze a další.

Zadáváte také měsíční příjmy a výdaje. Ničeho se ale nebojte. Pro nebankovní společnost není výše příjmu rozhodujícím kritériem pro poskytnutí úvěru. Půjčka nebankovní je proto pomocí i pro osoby, které jsou bez práce či žijí z dávek sociální podpory nebo z podpory v nezaměstnanosti.

Neplatíte zbytečně moc

Nebankovní společnost požaduje za vyřízení půjčky jen mírný poplatek. Jeho výši stanovuje podle sumy, kterou si žadatel půjčuje a také podle doby splatnosti. Za půjčku v hodnotě 700 Kč se splatností na 7 dní se platí například jen 70 Kč. Pokud o půjčku budete žádat poprvé, vezměte si úvěr na 9000Kč a splatnost nastavte na 30 dní. Při tomto nastavení půjčky nebudete platit žádný poplatek.