Havarijní pojištění je jediný způsob, jak zajistit, že v případě dopraví nehody i jiných komplikací s vaším automobilem, dostanete finanční odškodnění. Není povinné, ale určitě se vyplatí ho mít. Chcete vědět proč? Čtěte dále a dozvíte se, jak havarijní pojistka funguje a seznámíme vás s tím, jak výhodné je, když si na platbu půjčíte z nebankovní půjčky.

Půjčka nebankovní v pohodě zaplatí celou pojistku

Havarijní pojištění si můžete uzavřít kdykoliv během roku. Můžete to udělat na pobočce pojišťovny a také přes internet. Druhá možnost je výhodnější, protože si během několika minut můžete udělat podrobné srovnání pojistek od různých pojišťoven a vybrat si tu, která je pro vás nevýhodnější. Cenu pojistky ovlivňuje:

  • stáří vozu
  • technický stav vozu
  • zvolená rizika (havárie, krádež, poničení přírodními živly aj.)
  • spoluúčast

Cena havarijního jištění je podobná jako u povinného ručení, platit budete několik tisíc korun ročně. Jestliže jste se pro pojistku rozhodli, ale peníze vám chybí, váš záměr rozhodně neoddalujte. Půjčka nebankovní vám do 15 minut nabízí až 10 000 korun.

Půjčka nebankovní a její nastavení

O peníze si musíte požádat na stránkách nebankovní společnosti. Nejdříve si vyberete částku, zvolíte si dobu splatnosti a následně vyplníte žádost. Společnost pracuje nepřetržitě (včetně víkendů) a půjčku schválí do několika minut. Stejně rychlé a snadné schvalování má také:

Pokud není víkend, peníze se na vašem účtu objeví do několika minut, maximálně druhý den. Záleží na bance, s jakou rychlostí peníze převede.

Jde sehnat peníze i jinde?

Nabízí se ještě kreditní karta a kontokorent. Jedná se o bankovní produkty, jejichž vyřízení není otázkou několika minut, ale budete si muset počkat několik dní.