Kvalita pneumatik má obrovský vliv na jízdní vlastnosti vozu. Jezdíte na ojetých gumách? Uvědomte si, že tím riskujete život svůj a každého, kdo s vámi do vozu usedne. Vymlouváte se na peníze? Nemůžete si nové pneumatiky koupit, protože nemáte na účtu dost peněz? Máme pro vás návod, jak si vyřídit půjčku ihned a získat rychle až 10 000 korun, což určitě pokryje nákup gum od špičkových výrobců.

Půjčka ihned a výhody, které má i pro vás

Půjčka ihned je nebankovní půjčka, která má nesporné výhody. Právě díky nim je dnes mnohem využívanější než půjčky v bance, kreditní karta nebo kontokorent. Jednou z nejvýraznějších pozitivních vlastností půjčky ihned je, že k jejímu získání není třeba dokazovat příjem. Nebankovní společnosti bohatě postačí, když do žádosti o půjčku vyplníte vaše přibližné měsíční příjmy a výdaje. Další velkou výhodou půjčky je rychlost, s jakou ji vyřídíte. Máte-li 10 minut času, bohatě vám to stačí.

Půjčka ihned má variabilní nastavení

U této nebankovní půjčky si sami nastavíte dobu splatnosti a také částku. Půjčit si můžete maximálně 10 000 korun, půjčka nabízí třeba i jen 500 korun. Doba splatnosti se dá nastavit na 7 až 45 dní. Nabízí se ještě prodloužení splatnosti, to v rozmezí 7 až 30 dní. O prodloužení je možné si požádat kdykoliv ve lhůtě 6 kalendářních dnů po standardní době splatnosti. I v tomto nastavení má půjčka nebankovní velkou výhodu oproti všem bankovním produktům.

Jak si poradit s výběrem pneumatik?

V první řadě si musíte vybrat ty, které velikostí odpovídají vašemu vozu. Podívejte se do velkého technického průkazu, kde tyto údaje najdete. Dále je třeba se zaměřit na kvalitu. Špičkové pneumatiky nabízí tyto značky:

  • Barum
  • Continental
  • Dunlop
  • Goodyear a další