Chovat doma psa znamená věnovat mu mnoho péče, starat se o něj, učit ho, ale také je to značné vydání finančních prostředků nejen na stravu, ale i lékařskou péči, povinné čipování, cestovní pas, výcvik psa, hárací kalhotky, psí obleček na zim, apod. Půjčka do výplaty vám pomůže se těchto starostí zbavit.

Doporučujeme

Půjčka na byt

Půjčka do výplaty vám pomůže s náklady na chov psa

Nejen klasické nákupy, ale i výdaje za chov kočky či psa je potřeba často dotovat z výplaty i finančních rezerv. Pokud rezervy nemáte, pak vám pomohou rychlé půjčky do výplaty. Jejich výhodou je velká flexibilita, kdy si sami nastavíte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Peníze pak vrátíte z další výplaty. Nejste tak vystavení stresu z toho, zda jste uhradili řádně další splátku.

Potřebujete si půjčit peníze na nákup vybavení pro pejska jako jsou hárací kalhotky, zimní overal, nový obojek, náhubek či vodítka, psí granule a cestovní přenosku? Pak vám postačí půjčka 5000 korun, ze které hravě vše potřebné zaplatit.

Co vše potřebujeme při pořízení psa:

  • místo na spaní
  • misku na granule a vodu
  • kvalitní stravu
  • psí potřeby jako kartáče, vodítko, náhubek
  • pro fenu hárací kalhotky, a řadu dalších věcí

S malou půjčkou se není čeho bát

Na tyto menší výdaje vám půjčka do výplaty plně postačí. Půjčit si lze částky od 500 korun až do 12 000 korun s tím, že vyšší částky si lze zpravidla půjčit až po několikáté půjčce. Společnost vás chrání před předlužením a tak není možné mít více než jednu aktivní půjčku. Příjem nedokládáte, ale je třeba ho v žádosti o půjčku uvést. Ve výjimečných případech je důležité zaslat výpis z účtu či jiné potvrzení pro ověření adresy a výši vašeho příjmu.