Pikniková sezóna je v plném proudu a pokud se k ní také chcete přidat, jistě tím nic nezkazíte. Posezení v trávě s rodinou patří mezi příjemně strávený čas, který můžete obohatit i různými aktivitami v podobě deskových her nebo sportovních činností. Pokud se chystáte na piknik poprvé, bylo by dobré vybavit se velkým uzavíratelným košem a nádobím, které se na tuto příležitost hodí. Pokud máte zrovna před výplatou, můžete výdaje zaplatit pomocí nebankovní půjčky.

Proč právě okamžitá půjčka?

Okamžitá půjčka, která patří mezi krátkodobé půjčky poskytované nebankovními společnostmi, je jednou z nejvýhodnějších na trhu. Nabízí peníze za velmi dobrých podmínek. Předně se díky ní vyhnete zbytečným poplatkům a také registraci. Sjednáte ji velmi rychle a z pohodlí vašeho domova. Je vám totiž k dispozici online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Komu je nejvýhodnější půjčka určena?

Finanční podporu může využít každý, kdo splní tyto dvě podmínky:

  • má české státní občanství
  • je mu alespoň 21 let

Nic jiného není třeba dokládat. Nepotřebujete ani potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů, nahlédnutí do registru dlužníků, zástavu nebo ručitele. Díky tomu si mohou o půjčku zažádat i lidé, kteří by u běžných bank nepochodili. To jsou třeba ženy na mateřské, matky samoživitelky, studenti, nezaměstnaní, zadlužení nebo senioři.

Co vše pořídíte?

Okamžitá půjčka vám umožní zakoupit třeba:

  • piknikový koš
  • velkou deku
  • slunečník
  • jídelní sadu s nádobím
  • přenosné rádio či reproduktor

Nebankovní společnosti vám poskytnou až 10 000 Kč, které můžete na všechny nezbytnosti použít. Myslete však na to, že je třeba peníze vrátit nejpozději do 45 dnů. Vyhnete se tak placení smluvních pokut a zajistíte si možnost podpory do budoucna.