Na teplou vodu jsme si už zvykli. Proto se dá přirovnat k dost velkému šoku, když místo ní teče z kohoutku voda ledová. Čím to je? Pravděpodobně se i vám rozbil bojler a je třeba to hned řešit. Někdy pomůže oprava za stovky korun, jindy je třeba bojler vyměnit celý, což představuje investici v podobě několika tisíc. Musíte bojler koupit, ale peníze nemáte? Podívejte se na to, jak vám při nákupu mohou pomoci nebankovní půjčky ihned. Máme také jejich srovnání v kreditní kartou.

Nebankovní půjčky ihned se vyřizují mnohem snadněji

Když si chcete někde půjčit peníze, určitě vás jako první bude zajímat, co pro to musíte udělat. Velkým a současně milým překvapením pro vás jistě bude sdělení, že k získání nebankovní půjčky ihned budete potřebovat pouze váš občanský průkaz. Musíte si udělat scan obou jeho stran a to je vše. Pokud ho máte, podívejte se na stránky nebankovní společnosti, kde uvidíte online kalkulátor. Ten použijte k nastavení parametrů půjčky. Sami si volíte:

  • částku 500 až 10 000 korun
  • dobu splatnosti 7 až 45 dní

Pokud máte vybráno, vyplňte žádost a tím je vše vyřízeno. Pro získání peněz můžete využít také tyto alternativy nebankovní půjčky:

Srovnání postupu vyřízení nebankovní půjčky ihned a kreditní karty

Jestliže si chcete půjčit z kreditní karty, musíte se připravit na zdlouhavější proces. O kartu od banky si můžete požádat online. Banka ale nemá nepřetržitou pracovní dobu, takže na vyřízení žádosti budete čekat. Nebankovní společnost schvaluje žádosti i o víkendu! Delší je i doba vydání karty. Pokud si ji budete nechat posílat poštou, může to trvat i několik dní.

Karta má 2 úskalí

  • překročíte-li bezúročné období, budete platit vysoké úroky
  • draze zaplatíte i za výběr peněz v hotovosti