Přišli jste o práci a nové zaměstnání se vám stále nedaří sehnat? Zůstalo vám jen pár tisíc na účtu, ale čekají vás výdaje spojené s dávno domluvenou realizací zahrady? Pokud se pídíte po možnostech, kde sehnat výhodně peníze, ze kterých byste novou zahradu zaplatili, obraťte se na nebankovní společnosti. Jejich nejvýhodnější půjčka pomůže i těm, kteří jsou právě bez stálého příjmu.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám vytrhne trn z paty

Každý z nás se občas ocitne v náročné životní situaci a tak je dobré, když můžeme mít po ruce někoho, kdo nás podpoří a pomůže nám, zvlášť pokud se jedná o finanční záležitosti. Běžné banky často odmítají poskytnout úvěr lidem, kteří nemohou doložit výši svého příjmu nebo na jejichž jméno je už vedena jiná půjčka. Přestávají být dostatečně bonitními a proto jsou jejich žádosti o finanční podporu zamítány. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je však jiná. Nabízí podporu i takto znevýhodněným občanům, takže si o ni může říct téměř každý.

Jaké je třeba splnit podmínky?

Abyste na nebankovní půjčky dosáhli, musíte splňovat dvě podmínky:

  • být starší 21 let
  • mít české státní občanství

K žádosti není třeba dokládat výpis z rejstříku trestů, nahlédnutí do registru dlužníků ani potvrzení o existenci ručitele. Půjčka vám bude vydána na základě žádosti, kterou můžete sepsat z pohodlí vašeho domova. Online formulář je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže ho můžete vyplnit klidně i v noci. Jakmile žádost odešlete, dojde k jejímu zpracování, na základě kterého vás bude společnost informovat o schválení půjčky. Pokud podmínky splníte, peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám poskytne až 10 000 Kč

Výši půjčky si zvolíte sami podle svého uvážení, minimum je však stanoveno na 500 Kč. Stejně tak dobu splatnosti si můžete nastavit, jak potřebujete. Peníze je nutné vrátit mezi 7. a 45. dnem, v případě, že ale nemůžete sjednaný termín dodržet, můžete si jej za poplatek posunout o dalších 30 dnů a to až 2x.