Realita je bohužel taková, že více než třetina českých domácností žije „z výplaty do výplaty“. Patříte i vy do této skupiny lidí? Pokud ano, i vy možná řešíte problém, že se vám nedostává peněz do výplaty. V takovém případě se nabízí 3 řešení, jak rychle peníze získat. Je to kontokorent, kreditní karta a nebankovní půjčky. Máme pro vás srovnání a důkaz, že právě nebankovní půjčky mají nejvýhodnější podmínky.

 Kolik nebankovní půjčky nabízí?

U nebankovní půjčky si každý žadatel  může sám zvolit částku, kterou chce půjčit. Minimální půjčka je 500 Kč a maximálně je to 10 000 Kč. Z kontokorentu nebo kreditní karty si můžete půjčit i více, ovšem s tím rozdílem, že za půjčku budete platit poměrně vysoký úrok. V případě nebankovní půjčky se platí jednorázový poplatek. U nejnižší půjčky na 500 Kč se platí jen 50 Kč. Platí to pro případ, kdy si 500 Kč půjčíte na 7 dní. Dobu splatnosti je možné u nebankovní půjčky nastavit až na 45 dní.

Splatnost nebankovní půjčky lze prodloužit

Výhodou je, že si u nebankovní půjčky můžete bez problémů prodloužit termín splatnosti, což u kreditní karty ani kontokorentu není možné. O prodloužení lze žádat 2x za sebou a termín si posunout až o 60 dní. Za každé prodloužení musíte zaplatit poplatek. Žádost je možné poslat 2 způsoby:

  1. skrze online formulář
  2. prostřednictvím SMS zprávy

Jaké má nebankovní půjčka podmínky a výhody?

Mezi podmínky půjčky patří věk vyšší než 21 roků a české státní občanství. Mezi výhody patří fakt, že není třeba dokazovat příjem. Žadatel nemusí mít ručitele. Půjčku vyřídíte také rychle z pohodlí domova, stačí se připojit k internetu.