Termín vašeho odjezdu na dovolenou k moři se blíží a vy už chytáte cestovní horečku. Oblečení je zabaleno, ale s hrůzou zjišťujete, že vám chybí ještě celá řada věcí? Zapomněli jste si koupit druhé plavky, opalovací krémy, kosmetiku po opalování, cestovní pojištění a třeba i něco pro zábavu, jako například křížovky či nějakou hezkou knihu?

Nebankovní půjčky investici několika set i tisíc korun zvládnou

Pokud byste dané věci kupovali každou zvlášť, zase tak velký zásah to není. Plavky seženete třeba i za 200 Kč, krémy a jiná kosmetika stojí také několik set, pojištění také. Jestliže ale musíte koupit vše najednou, jedná se o sumu až několik tisíc korun. Jen málokdo má před dovolenou dostatečnou finanční rezervu. Jestli vás podobná situace trápí, nenechte se jí zbytečně nervovat. Nabízí se rychlá pomoc od výhodné nebankovní půjčky, která každému nabízí úvěr v rozmezí 500 až 10 000 korun.

Nebankovní půjčky mají jen mírné podmínky

Nebankovní společnost není přísná jako banka. Jestliže v bance žádáte o půjčku, kreditní kartu nebo kontokorent, budete muset doložit potvrzení o vašich příjmech. Banky si také prověřují registr dlužníků a podmínkou získání jejich produktů je také čistý trestní rejstřík. Nebankovní společnost tak přísné podmínky nemá. Od klientů nevyžaduje potvrzení o příjmu a nemá problém s tím, když se jméno žadatele o půjčku nachází v registru dlužníků.

Používají se i jiné názvy

Nebankovní půjčky existují v mnoha podobách  – liší se od sebe vlastně jen názvem. Setkat se můžete například s pojmenováním:

Ve všech případech se jedná o půjčku do 10 000 korun se splatností 45 dnů.