Začátek léta avizuje, že se máme opět na co těšit. Ukazuje se, že letošní léto bude mít s tím loňským hodně společného. Podle předpovědi se opět můžeme těšit na teploty, které se budou pohybovat i okolo 40 stupňů. Jestliže máte byt v podkroví, většinu oken situovanou na jih, „těšte se“, protože budete mít doma jako v peci. Jedinou pomocí proti úmornému horku je účinná klimatizace. Nemáte na ni dost peněz?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou řešení, které uvítáte

Nákup klimatizace je určitě dobrou volbou, protože vám doma zajistí příjemný chládek. Nemusíte se bát, že by nákup znamenal investici několika desítek tisíc korun. Moderní doba totiž nabízí i klimatizace, které se využívají k chlazení vzduchu v jedné místnosti. Dají se postavit na zem, existují i modely, které se připevňují na stěnu. V interiéru tedy nezaberou žádné místo. Nové klimatizace stojí i necelých 5 000 korun, nebankovní půjčky ihned na účet nabízí až 10 000 korun, takže za jednu půjčku můžete koupit třeba i 2 jednotky.

Nebankovní půjčky ihned na účet a postup vyřízení

Vyřízení nebankovní půjčky je otázkou několika minut. Postup je jednoduchý:

  1. nejdříve si rozmyslete, kolik peněz potřebujete
  2. dále si propočítejte, za jak dlouho jste schopni celou částku dát rychle dohromady, podle toho volte dobu splatnosti

Splatnost se u půjčky pohybuje v rozmezí 7 až 45 dnů, nabízí se ještě prodloužení termínu splatnosti (za poplatek) o dalších 60 dní. Máte-li v těchto věcech jasno, vyplňte online žádost a odešlete ji.

Je výhodnější než kreditní karta?

Půjčka nebankovní má velkou výhodu v tom, že není třeba dokládat výši příjmu. Půjčí si bez problémů i nezaměstnaní, což je její velká výhoda oproti kreditní kartě!