Trávit léto na zahradě je prostě paráda. Ke štěstí totiž stačí poměrně málo. Ze všeho nejdůležitější je, abyste měli kvalitní zázemí. Bez dobře vybavené pergoly se to neobejde. Pergola už stojí, ale zeje prázdnotou, protože nemáte peníze na její vybavení?

Doporučujeme

Dlouhodobá půjčka

Z nebankovní půjčky ihned získáte 10 000 korun

Jestliže nemusíte mít luxusní vybavení, bohatě vám na zařízení pergoly postačí i 10 000 korun. Ty získáte z nebankovní půjčky ihned během chvilky. Stačí, když se připojíte na webové stránky nebankovní společnosti. Zde najdete kalkulátor. Na něm si nastavte, jakou částku chcete půjčit. Maximálně je to tedy 10 000 korun, minimálně si můžete půjčit 500 Kč. Pokud o půjčku žádáte poprvé, vyplatí se vám využít speciální nabídku. Jestliže si nastavíte částku na 9 000 Kč a splatnost na 30 dní, nebudete za úvěr platit poplatek.

Nebankovní půjčky ihned mají několik výhod

  • patří mezi půjčky bez registru a poplatku
  • půjčit si mohou i lidé, kteří mají záznam v trestním rejstříku
  • celý proces vyřízení se odehrává online
  • půjčka je splatná jednorázově
  • půjčka nebankovní má nízký poplatek za vyřízení
  • je možné si prodloužit termín splatnosti o 60 dní

A co by nemělo ve vaší pergole chybět?

Základem je kvalitní zahradní nábytek. Nejoblíbenější jsou sestavy ze dřeva, které vypadají velmi dobře. Populární je také kovový zahradní nábytek. Nezapomeňte na pohodlné podušky. Hodí se také odpuzovač hmyzu. Praktické jsou také podnosy na jídlo a síťka, kterou jídlo ochráníte před hmyzem. Doporučujeme také vonné svíčky či lucernu pro noční svícení. Nezapomeňte si pořídit ani kvalitní gril, na kterém si připravíte pochoutky všeho druhu. Lepší je klasický gril na dřevěné uhlí.