Chybí vám peníze? Potřebujete je získat rychle a patříte mezi ty, před kterými v bance zavírají dveře? Vaše problémy můžete vyřešit pomocí nebankovní půjčky. Jak taková půjčka funguje a kde vám půjčí? Máme pro vás všechny důležité informace.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodná pro každého!

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má celou řadu výhod. Největší výhodou je, že pro její získání nemusí žadatel dokládat příjem. Právě díky této vstřícnosti je nebankovní půjčka pro problémové klienty určena pro všechny. Bez problémů si mohou tuto půjčku vzít také maminky na mateřské, senioři, studenti a dokonce také začínající podnikatelé. Nebankovní společnost dokonce půjčí i těm, kdo nemají práci a jsou registrováni na úřadu práce. Dobrá zpráva je, že nebankovní společnost nenahlíží do registru dlužníků. Společnost dokonce nevyžaduje, aby žadatel měl čistý trestní rejstřík.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má jen 3 podmínky

  1. žadatel musí být starší než 21 let
  2. žadatel musí mít české státní občanství
  3. žadatel nesmí mít jinou nesplacenou půjčku u nebankovní společnosti

Pokud tyto podmínky splňujete, bez problémů vám bude půjčka schválena. Nebankovní společnost vám půjčí až 10 000 Kč. Splatnost se u nebankovní půjčky dá nastavit na minimálně 7 dní. Maximální doba splatnosti je 45 dní. Nebankovní společnost nabízí i možnost prodloužení termínu splatnosti.

Na co je výhodné si půjčit?

Lidé si půjčují nejčastěji na běžné nákupy. Nejčastěji ve chvíli, kdy jim zbývá několik dní do výplaty. Dále je nebankovní půjčka pro problémové klienty využívána ve chvílích, kdy lidé narazí na výhodné nákupy a chtějí si věc koupit. Stále častěji využívají půjčku také na nákup dovolené.