Možná si říkáte že do Vánoc je ještě moře času. Jenže ona to není pravda. Uteče to jako voda a určitě nechcete shánět dárky na poslední chvíli, protože víte, že byste opět nakoupili jen hlouposti, ze kterých by vaši blízcí neměli radost. Jestliže chcete vánoční dárky nakoupit s předstihem, ale nemáte dost peněz, jako pomoc se i vám nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty. Jak a kde ji získat a proč je výhodnější než produkty od banky?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty vs. produkty od banky

Nebankovní půjčky jsou tu od toho, aby lidem pomáhaly ve chvíli, kdy nutně potřebují několik tisíc korun navíc. Dalo by se říci, že pro nákup dárků jsou jako stvořené. Proč nejít do banky? Mohli byste tvrdě narazit, protože banky si velice důkladně vybírají, komu půjčí. U banky mají problém získat půjčku lidé, kteří:

  • dluží i jinde,
  • mají záznam v registru dlužníků,
  • žijí jen z důchodu,
  • nemají stálý příjem,
  • mají nízký plat (berou jen minimální mzdu).

Banka jim nedá ani kontokorent ani kreditní kartu, což jsou dvě další možnosti, jak získat menší obnos peněz. Problém u těchto produktů je i vysoká úroková sazba a vysoké poplatky za zřízení, výběr peněz apod.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je dostupná 24/7

Půjčka nebankovní má i tu konkurenční výhodu, že je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O peníze si můžete požádat třeba o půlnoci a máte vždy jistotu, že žádost bude do několika málo minut vyřízena a nebankovní společnost vám pošle peníze na účet.

Jak podat žádost?

Uděláte to jednoduše přes online formulář, který se nachází na oficiálním webu nebankovní společnosti. Potřebovat budete jen občanský průkaz a cca 15 minut času.