Zařizuje ložnici? Chybí vám ještě zásadní věc – tedy postel? Že jste přecenili vaše finanční možnosti, takže vám na kvalitní postel nezbylo dost peněz? Máme pro vás návod, jak si půjčit peníze z nebankovní půjčky pro problémové klienty. Kromě ní je tu ještě kreditní karta. Abyste věděli, která možnost se vyplatí více, máme pro vás srovnání.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její hlavní výhody

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se vyřizuje rychle online. I vám bude stačit, když si najdete webové stránky nebankovní společnosti a na nich vyplníte žádost. Před jejím vyplňováním si musíte zvolit částku a také dobu splatnosti. Dobře počítejte, ať nemáte se splacením půjčky problémy. Počítejte s tím, že za vyřízení půjčky zaplatíte poplatek. Ten je ale mírný. Dokonce to jde i bez poplatku. Jak na to? Pokud jste nový klient, nastavte si půjčku na 9 000 korun a splatnost na 30 dní. Další výhodou půjčky je, že peníze získáte super rychle. Objeví se na všem bankovním účtu i do několika minut od chvíle, kdy vám společnost půjčku schválí. Rychlost převedení ovlivňuje ještě banka.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a porovnání s kreditkou

Kreditní karta je bankovní produkt, počítejte se zdlouhavějším procesem vyřízení. Na vydání karty můžete čekat třeba i několik dní. Karta má sice bezúročné období, které vypadá lákavě, ale může se přeměnit i v past. Jestliže peníze nevrátíte včas, budou na dlužné částce rychle naskakovat úroky. U některých bank jsou úroky vyšší než 20 %.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její varianty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se může jmenovat i jinak: