Chystáte se na túru do hor a potřebujete nové boty? Je třeba vsadit na kvalitu, protože chůze po horských cestách je velmi náročná. Je třeba, aby boty nabídly nohám komfort a současně je podržely, když budete chodit na nestabilním terénu. Trekové boty by také měly být voděodolné. Za kvalitní trekovou obuv se platí i několik tisíc korun.

Chybí vám? Pomůže nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty dostala svůj název, aby bylo jasné, pro koho je určena. Jedná se hlavně o osoby, které nemají dobrou finanční minulost. Protože nespláceli své závazky (půjčka v bance, účet za plyn, elektřinu či vodu, účet za telefon apod.), dostalo se jejich jméno do registru dlužníků. Pokud zde vaše jméno je, máte jistotu, že vám neposkytnou úvěr v bance. Banka vám také nevydá kreditní kartu, nepovolí kontokorent. Jak zjistíte, že je vaše jméno v registru? Podívejte se na stránky solus.cz a zde si požádejte o výpis. Žádost o výpis z registru můžete podat:

  1. SMS zprávou, v tomto případě zaplatíte jen 30 korun
  2. elektronickou formou, zaplatíte 102 korun

Bude vám přidělen tzv. Sin kód, podle kterého zjistíte, zda se vaše jméno v seznamu nachází.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je tu i pro ostatní

Nebankovní půjčky jsou tu i pro všechny ostatní. Často si půjčují lidé bez práce, studenti a také důchodci. K získání půjčky totiž není nutné dokládat příjem. Je to její velká výhoda oproti kreditní kartě a kontokorentu. Půjčka nebankovní se často používá jako půjčka do výplaty.

Jak vybrat trekové boty?

Mezi nejlepší výrobce patří například značky Merrell, Salomon, Crossroad a Garmisch. Lepší volbou jsou boty kotníkové, které zaručují vyšší stabilitu.