Po roce vám opět přišla do schránky složenka, prostřednictvím které vás pojišťovna upozorňuje na to, že máte zaplatit pojistné na auto, nebo jakékoliv jiné. Částka činí několik tisíc korun, které ale momentálně nemáte a na účet vám přijdou peníze až za dlouhou dobu. Neriskujte to, že vám pojišťovna vypoví smlouvu. Nabízí se půjčka nebankovní, která váš problém s chybějícími penězi hravě vyřeší.

Nebankovní půjčka je v mnoha ohledech výhodnější

Nebankovní půjčka vznikla jako konkurence k bankovním produktům a nutno přiznat, že svou roli plní velmi dobře. Hlavní rozdíl je v tom, že nebankovní společnost stanovila jen 3 mírné podmínky získání půjky. Jsou to tyto:

  1. žadatel musí být občanem České republiky,
  2. musí být osobou ve věku 21 až 85 let,
  3. nesmí společnosti dlužit už v rámci jiné půjčky.

U banky jsou podmínky získání kteréhokoliv produktu mnohem přísnější. Banka prověřuje bonitu žadatele (schopnost splácet). Pátrá například po tom, zda má žadatel dluhy i jinde, jak vysoký je jeho plat a určitě se podívá i do registru dlužníků. Pokud je zde jméno žadatele zaneso, určitě mu nepůjčí. U nebankovní společnosti to problém není.

Nebankovní půjčka a nastavení sumy a doby splatnosti

U nebankovní půjčky si každý nastavuje kolik si půjčí a současně si také určuje termín, kdy peníze vrátí. Vše si tak může nastavit tak, aby pro něj nebyla půjčka zátěží. Půjčit si lze nejvíce 10 000 korun na 45 dní.

Zdarma je pro nové

Nebankovní půjčka je úplně zdarma pro nové žadatele, kteří si nastaví splatnost na 30 dní a půjčí si 9 000 korun. Využijte této výhodné nabídky a vyřešte tak problém s pojištěním i jakýkoliv jiný.