Vzít si půjčku od banky, to není dnes nic výjimečného. Pravda je, že dříve bylo sjednání půjčky mnohem jednoduší. V současné době si banky své klienty prověřují. Stačí, abyste se někdy opozdili s platbou a vaše jméno se dostane na seznam dlužníků. Banka si registr dlužníků prohlíží a pokud zde najde žadatelovo jméno, peníze mu nepůjčí. Máte takový problém, ale potřebujete získat peníze?

Řešením je i pro vás výhodná mobil půjčka

Mobil půjčka patří mezi nebankovní půjčky a je určena téměř pro každého. Žadatel o půjčku musí splnit jen 2 podmínky:

  1. musí mu být více než 21 a méně než 85 roků
  2. musí mít české státní občanství

Podmínkou půjčky také je, že žadatel nesmí mít jinou (dosud nesplacenou) půjčku u nebankovní společnosti, od které si o půjčku žádá.

Mobil půjčka nabízí peníze s bleskovou rychlostí

Mobil půjčka není jen náhodně zvolené jméno. Je totiž možné žádost o půjčku vyřídit přes SMS zprávu. Tato služba je ale dostupná jen pro ty, kdo si budou brát půjčku opakovaně. Mobil půjčka je také charakteristická tím, že nabízí možnost prodloužení doby splatnosti. I žádost o prodloužení je možné poslat ve formě SMS zprávy. O prodloužení je možné požádat také ve formě online žádosti. Pokud splníte všechny náležitosti mobil půjčky, bude vám velmi rychle schválena. Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně. Žádosti dokonce vyřizuje i o víkendech. Vyřízení žádosti je otázkou jen několika minut a poslání peněz na účet je ještě rychlejší. Nebankovní společnost posílá peníze na účet žadatele do jedné minuty.

Další výhody půjčky

  • není třeba mít vysoký příjem
  • není třeba hledat věřitele
  • není třeba mít zástavu