Kouzlu jednoho z nejmodernějších měst současného světa podlehlo již mnoho lidí. Jedná se totiž o unikát, který ve světě nemá obdoby. Neuvěřitelně vysoké budovy, uměle vytvořené ostrovy, které mají své kouzlo, všudypřítomný luxus. Zkrátka je to něco, co byste v České republice hledali jen ztěží. To jsou důvody, proč lidé do Dubaje létají.

Letenky se dají pořídit i výhodně.

Pochopitelně ale taková cesta není zadarmo. Jen obtížně totiž v Dubaji budete hledat levný hotel. Vzhledem ke kvalitě služeb jsou prakticky všechny hotely velmi drahé. Velká spousta aktivit vás bude také něco stát. Je tedy dobré snažit se alespoň někde ušetřit. Ideální jsou k tomu letenky. Létat se dá dvěma způsoby – levně a draze. Dokonce i letenky do první třídy, to kdybyste si chtěli luxus dopřát již cestou, se dají sehnat za příjemnou cenu. Stačí si počkat na slevovou akci některé z leteckých společností a pořídit si akční letenky. Když si seženete levné letenky, budete si moct samotný pobyt náležitě užít.

Když máte vybrány letenky, čekají na vás jen příjemné starosti

Po nákupu letenek a rezervaci hotelu již stačí jen vymyset, jakou náplň bude mít váš pobyt. Co každý den podniknete. Pokud se vám podaří na letenkách něco ušetřit, budete vybírat ze širší škály možností. Jaké aktivity lze v Dubaji provozovat?

  • odpočinek u moře
  • prohlídka města
  • relaxační pobyt v lázních či hotelu
  • projížďka jachtou

Vyjmenované aktivity jsou jen zlomkem toho, co všechno se dá v tomto fascinujícím městě dělat. Výběr záleží jen na vás.

Lze dovolenou v Dubaji doporučit?

Tato otázka je takřka zbytečná. Návštěvou Dubaje budete unešeni. Jeho kouzlo vás vtáhne a nepustí jen tak. Během jednoho pobytu nelze stihnout všechno, co byste možná chtěli. Proto je docela možné, že další rok pojedete znova.