Procházka nočním Londýnem, projížďka anglickým venkovem, výhled z Londýnského oka. Pokud vás tyto aktivity lákají, určitě si nenechte ujít dovolenou v Anglii. Ať už ji strávíte jakkoli, nebudete se nudit. Tato ostrovní země toho nabízí opravdu spoustu a na vás je, abyste si vybrali, co vás láká nejvíce.

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Sms půjčky pro problémové klienty

Nejprve si pořiďte levné letenky

Nejlevnější a nejvýhodnější způsob dopravy do Anglie je bezpochyby letadlo. Musíte si ovšem vybrat správně. Letecké společnosti čas od času nabízejí akční letenky, jejichž cena oproti „obyčejným“ letenkám klesá klidně i o desítky procent. Proto bude ideální, když si koupíte právě takovéto levné letenky. Narazit na ně můžete třeba ihned po jejich uvedení na trh. To bývají letenky cenově nejvýhodnější.

Když máte levné letenky, soustřeďte se na program

Pokud si máte dovolenou opravdu užít, musíte si předem vymyslet, co budete každý den dělat. Aktivit se v Anglii nabízí spousta, takže si vybere opravdu každý. Celý den se dá strávit třeba jen obcházením zajímavých míst v hlavním městě Anglie – Londýně. Historických památek či zajímavých moderních staveb je v tomto městě celá řada. Za návštěvu stojí například:

  • Londýnské oko
  • Buckinghamský palác
  • Britské muzeum
  • katedrála sv. Pavla
  • divadlo Globe

Možností je spoustu, čas se dá trávit kdekoli

Procházení zajímavých míst v Londýně je jen malý zlomek toho, co všechno se dá v Anglii dělat. Nekonečné mořské pobřeží přímo vybízí ke koupání. Můžete vybírat z obrovského množství pláží, stačí jen, aby bylo dobré počasí. Také cesta anglickým venkovem může být nezapomenutelný zážitek. Krásné zachovalé domy a úchvatná krajina jsou dostatečné důvody k tomu, tuto cestu podniknout. Jako vždy záleží jen na vás, co s vaším volným časem podniknete. Dovolená v Anglii je ale něco, co byste určitě někdy podniknout měli.