Švýcarské město Basilej, které leží na hranicích s Francií a Německem, je mezi turisty velmi oblíbené. Toto město, kde žije asi 170 tisíc obyvatel, je totiž kulturním i dopravním střediskem severní části Švýcarska a opravdu má co nabídnout. Na své si zde přijde úplně každý. A navíc si na cestu do Basileje můžete pořídit levné letenky, a razantně tak snížit náklady za cestování.

Hlavní atrakce Basileje

  • katedrála z roku 1019, která je vystavěná z červeného pískovce
  • radnice s obrovskými hodinami
  • zoologická zahrada, kde je k vidění na 645 druhů zvířat
  • Basilejské umělecké muzeum
  • a spousta dalšího

Jak si pořídit levné letenky?

Letenky jsou nejlevnější právě v době, kdy jsou vydány do prodeje. Proto se nevyplatí čekat na last minute letenky, ty totiž zpravidla bývají nejdražší. Mnohem lepší je pořídit si first minute letenky. Problém je ale v tom, že tyto akční letenky se do prodeje dostávají pouze v relativně malém množství. Máte tedy dvě možnosti – neustále sledovat webové stránky leteckých společností a čekat, kdy se takové letenky objeví, nebo to nechat na specializované společnosti, která se o to postará za vás. Tato varianta je jednodušší i rychlejší.

Levné letenky a jejich rezervace

Letenky do Basileje si vyberte na webu specializované společnosti, poté zadejte jména a příjmení všech cestujících a kontakt na sebe. Následně zvolte způsob platby a vše potvrďte. Rezervace je hotová. Zobrazí se vám její kód a termín, do kterého je nutné letenky zaplatit. Po zaplacení vám přijdou do e-mailové schránky v elektronické podobě.