Máte pocit, že cestu do své vysněné destinace si nemůžete dovolit? Možná se mýlíte, existuje totiž spousta způsobů, jak během cestování ušetřit. Jedním z nejlepších způsobů je pořídit si levné letenky.

Kdy jsou letenky nejlevnější?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá – hned na začátku. Nejlevnější jsou takzvané first minute letenky, tedy akční letenky v době svého uvolnění do prodeje. Háček je v tom, že tyto levné letenky se do prodeje dostávají jen v omezeném množství. Pokud si je chcete pořídit, nemusíte čekat každý den u počítače a hlídat webové stránky leteckých společností. Můžete se totiž obrátit na specializované společnosti, které se o to postarají za vás. Jen je potřeba, abyste si vybrali společnost, která je opravdu spolehlivá.

U jaké společnosti si letenky zaregistrovat?

Spolehlivá společnost se pozná poměrně snadno, splňuje totiž následující podmínky:

  • neúčtuje vám žádné skryté poplatky, konečná cena je garantovaná
  • má kamennou pobočku
  • komunikuje s vámi
  • pokud budete mít v zahraničí problém, pomůže vám
  • zajistí vám i víza, ubytování nebo pronájem auta

Rezervace letenek je jednoduchá záležitost

Jak na to? Na webových stránkách specializované společnosti si vyberte letenky, o které máte zájem. Zadejte jména a příjmení všech cestujících a kontakt na sebe. Poté vyberte způsob platby, není totiž nutné platit kartou, můžete si zvolit i jiné možnosti, které budou bezpečnější. Následně klikněte na tlačítko Potvrdit, tím se vaše letenky zarezervují. Zobrazí se vám kód rezervace a termín, do kterého je nutné letenky zaplatit. Jakmile je zaplatíte, přijdou vám v elektronické formě do e-mailové schránky.