V České republice platí, že každý majitel motorového vozidla, které je provozováno na pozemních komunikacích, si musí platit tzv. pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, kterému se říká také povinné ručení. Tuto povinnost upravuje zákon č. 168/1999 Sb. Za pojistku zaplatí majitelé vozidel několik tisíc korun ročně. Přišla vám domů složenka, potřebujete pojištění zaplatit, ale nemáte dost peněz?

Bude se vám líbit rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky patří mezi finanční produkty. Často je srovnávána s kreditní kartou. Je třeba vědět, že oproti ní má hned několik výhod:

  • nebankovní půjčka je dostupná i pro osoby s nízkým příjmem
  • vyřizuje se online
  • vyřízení trvá jen chvilku, odehrává se na internetu
  • za půjčku se platí jen mírný poplatek
  • u půjčky jde prodloužit doba splatnosti

Rychlá půjčka pro dlužníky nabízí dost peněz

Půjčka nebankovní i vám nabízí 500 až 10 000 korun. Její výhodou je nastavitelná částka a také doba splatnosti. U půjčky lze nastavit termín splatnosti v rozmezí 7 až 45 dní. Je lepší si volit delší splatnost a mít jistotu, že půjčku včas vrátíte. Půjčka se splácí celá najednou. Pokud byste nesehnali včas dost peněz, požádejte si o posunutí termínu. Je možné poslat jen SMS zprávu ve tvaru: FER „váš variabilní symbol vaše rodné číslo počet dnů prodloužení“ na číslo 736 30 40 30. Za tuto službu zaplatíte jen mírný poplatek a splatnost celé půjčky si pousnete o až o 30 dní. O prodloužení lze požádat dvakrát. Stejné podmínky má například oblíbená nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Jak si poradit s výběrem pojištění?

Rada je jediná – pokud chcete kvalitní pojistku za nízkou cenu, nechte si udělat nabídku od několika pojišťoven a vyberte tu nejlepší.