Už jen chvilka zbývá do chvíle, než usednete s rodinou ke štědrovečerní tabuli a rozdáte si dárky. Máte problém, protože jste nestihli přes rok našetřit dost peněz na dárky? Chcete své blízké překvapit? Pomohlo by vám, když byste měli navíc několik tisíc korun? Jenže v bance vám nepůjčí? Ze zdánlivě bezvýchodné situace existuje snadná cesta ven. Stačí, když se spolehnete na pomoc od nebankovní půjčky. Jak ji vyřídit a co vše k tomu budete potřebovat?

Nebankovní půjčky jsou mnohem přívětivější

Nebankovní půjčky fungují po celém světě od roku 2005. Byly vyvořeny, aby lidem pomáhaly v situacích, kdy rychle potřebují půjčit peníze. Je jedno na co, protože se jedná o neúčelové úvěry. To je jejich výhoda oproti půjčkám v bance. Větší výhodou je, že se vyřizují velmi rychle. Není třeba nikam chodit, stačí jen připojení k internetu. Půjčka nebankovní se vyřizuje online na webových stránkách nebankovní společnosti. Abyste získali půjčku, kreditní kartu nebo kontoreknt od banky, musíte do ní jít.

Proces vyřízení nebankovní půjčky

  • Na webu společnosti nejdříve použijete konfigurátor.
  • Zvolíte si sumu a dobu splatnosti.
  • Vyplníte všechny povinné údaje do žádosti.
  • Jedním kliknutím žádost odešlete.

Potřebovat budete jen občanský průkaz, musíte opsat jeho číslo a také udělat scan. Je to hlavně pro účely společnosti, aby si rychle ověřila vaše údaje. Pokud je vše v pořádku, společnost vám pošle SMS zprávu s potvrzením o schválení půjčky.

Kdo si lehce půjčí?

Nebankovní půjčky fungují i jako Sms půjčky pro problémové klienty. Snadno si půjčí tedy i ti, jejichž jméno se objevilo v registru dlužníků.