Počasí už se umoudřilo a láká k tomu, abychom byli co nejvíce venku. Pomalu ale jistě začíná období, kdy se veškeré oslavy budou přesouvat ven. Chcete pro rodinu a přátele uspořádat velkolepou oslavu pod širým nebem? Aby byla dokonalá, budete do ní muset investovat peníze. Je třeba postavit stany, abyste se měli kam schovat v případě nepříznivého počasí, koupit či pronajmout větší gril, nakoupit dostatek jídla a pití. Už máte skoro vše hotovo, jenže vás brzí nedostatek peněz? Pokud ano, jako pomoc se vám nabízí nebankovní půjčka, která má několik zajímavých výhod.

Nebankovní půjčka je velice rychlá

Nebankovní půjčka se od té v bance zásadně liší rychlostí vyřízení. Banky mají jinou metodu prověřování klientů, proto jim schválení půjček může trvat i několik dní. Banka například zjišťuje, jestli klient:

  • má trvalý příjem,
  • jak vysoký je jeho příjem,
  • má jméno uvedeno v registru dlužníků,
  • dluží i na jiných místech apod.

U nebankovní společnosti se nic takového neděje. Ta půjčí ihned každému, kdo prokáže, že je občanem České republiky, je ve věku 21 až 85 let a nemá u ní jinou půjčku.

Nebankovní půjčka a jednoduché podání žádosti

Celý proces vyřízení nebankovní půjčky se odehrává na internetu, konkrétně na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Žadatel nejdříve volí sumu a dobu splatnosti na konfigurátoru, poté vyplňuje položky v žádosti.

Je velkorysá

Bez průtahů nabízí půjčka nebankovní každému částku od 500 do 10000 korun s tím, že si každý volí i dobu splatnosti. Ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Za mírný poplatek je možné si dobu splatnosti ještě prodloužit. I tato žádost se podává online, jde to také přes Sms zprávu.