Kvůli nízkým platům a roztoucím cenám se mnoho jednotlivců i celých rodin dostává do finanční tísně. Je to i váš případ? Chybí vám před výplatou peníze na nákup potrevin, nemáte peníze na obědy pro dítě, nemůžete si ani vyrazit na výlet. Zbytečně se tím nestresujte, protože pro řešení takových situací je tu Nebankovní půjčka. V tomto článku se doszvíte, vše co potřebujete. Máme pro vás postup získání půjčky a jako bonus radu, jak si půjčíte úplně zdarma.

Nebankovní půjčka a její postup vyřízení

Velikou konkurenční výhodu má v tom, že se vyřizuje online na webových stránkách nebankovní společnosti. To je velký rozdíl oproti bankovním produktům. Banky sice nabízí produkty online, jenže vždy je třeba ještě podepsat smlouvu. Musíte jít na pobočku, nebo si ji nechat dovézt kurýrem. Obě varianty jsou zdlouhavé a vyřízení úvěru protáhnou třeba i na několik dní. U nebankovní půjčky je postup získání zcela odlišný. Ta se vyřizuje jen na webu, nikam chodit nemusíte. Jediná podmínka je, že musíte společnost poslat scan obou stran občanského průkazu. Než to uděláte, budete používat konfigurátor. Na něm si každý žadatel nastavuje dobu splatnosti a sumu. V dalším kroku musí už jen vyplnit základní údaje do žádosti.

Nebankovní půjčka a parádní nabídka

Půjčka nebankovní nabízí:

  • 500 až 10 000 korun,
  • se splatností na 7 až 45 dní.

Výhodně zdarma!

Líbilo by se vám, když byste nemuseli za půjčení nic platit? Jestliže si budete žádat poprvé, nastavte si sumu na 9000 korun a dobu splatnosti na 30 dní. Když vše v termínu vrátíte, společnost si nic za půjčení účtovat nebude.