Pokud jste v posledních měsících přibrali pár kilo na váze, jistě to nepozorujete jen v zrcadle nebo na svém oblečení. Možná se cítíte častěji unavení a bez energie, zhoršila se vám pleť a chybí vám pravidelný pohyb. Dopřejte si léčebnou kůru, která vás vrátí zpátky do formy. Můžete s její pomocí nastartovat detoxikaci organismu, zregenerovat tělo a dopřát si relaxaci. Chybí vám na ni peníze? Finská půjčka vám je poskytne.

Doporučujeme

Půjčka na byt

Nejvýhodnější půjčka zaplatí dietu i pobyt v lázních

Ať už se rozhodnete pro léčebnou kůru v některém lázeňském centru nebo dáte přednost domácímu prostředí, finská půjčka vám na vše přispěje. Vyberte si, zda dáte přednost ayurvédské stravě, relaxačnímu pobytu v pivních lázních nebo dlouhodobé bylinné očistě. Poplatky za procedury můžete mít zaplaceny už zítra. Pokud si totiž žádost o půjčku vyřídíte dnes, můžete mít peníze na svém účtu během pár minut. S nebankovními společnostmi je to možné.

Finská půjčka je tu pro vás stále

Nebankovní půjčky, které jsou poskytovány finskými finančními skupinami, jsou pro vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Proto je můžete vyřídit kdykoliv během dne, ale také v noci nebo o víkendu. Sjednáte je z pohodlí vašeho domova na stránkách společnosti. Zde vyplníte formulář, do kterého uvedete:

  • jméno a příjmení
  • adresu
  • rodné číslo
  • číslo občanského průkazu
  • telefonický kontakt
  • výši požadované půjčky

Díky těmto údajům dojde k ověření, zda splňujete podmínky pro uznání podpory. Pokud je vám minimálně 21 let a máte české státní občanství, s největší pravděpodobností vám bude půjčka schválena.

Kolik peněz získáte?

Půjčit si můžete až 10 000 Kč. Tuto částku je však potřeba vrátit do 45 dnů. Doba splatnosti je ale volitelná, takže můžete peníze doložit i dříve. V případě, že smluvený termín nemůžete splnit, je možné si vyžádat jeho prodloužení a to až 2x o 30 dnů. Celkem tedy máte peníze k dispozici až na 105 dnů.