Příchod miminka na svět je určitě jednou z nejkrásnějších chvil v životě. Současně se to ale začátek poměrně nákladného životního období. Miminko potřebuje výbavu, do které patří pleny, přebalovací pult, kosmetika, postýlka, hračky a samozřejmě také kočárek. Právě on bývá nejnákladnější a může se stát, že vám na něj nezbudou peníze.

Finská půjčka na nový kočárek stačí

Jestliže na vašem účtu není na koupi nového kočárku dost peněz, nemusíte smutnit, protože i pro vás je tu finská půjčka. Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který v České republice využívají lidé už od roku 2005. Zpočátku k ní měli lidé nedůvěru, protože na finančním trhu působila celá řada podvodných firem. Dnes takové obavy nejsou na místě. Neférové společnosti byly potrestány a zbyly jen ty, které se ke klientům staví seriózně a nabízí jim úvěr za výhodných podmínek.

Finská půjčka a základní charakteristika

  • půjčka nebankovní má krátkou dobu vyřízení, zpravidla je to několik minut
  • můžete si ji vyřídit odkudkoliv, vyřizuje se online
  • u nebankovní půjčky nemusíte mít ručitele
  • k vyřízení stačí mít platný občanský průkaz
  • je výhodnější než kreditní karta, neplatíte úroky ale jen poplatek

Jak si poradit s výběrem kočárku?

Uděláte lépe, pokud zajdete do kamenné prodejny a kočárek si vyzkoušíte. Obrázky v internetových obchodech jsou sice hezké, ale když vidíte kočárek v reálu a můžete si ho vyzkoušet, je to určitě lepší. Jakmile máte vybráno, je čas se poohlédnout na internetu, kde je vyšší pravděpodobnost, že narazíte na nižší cenu. Jestliže vám záleží na ceně, zkuste také bazárky, kde se dají sehnat velmi pěkné kočárky. Sice jsou použité, ale některé maminky je používají jen chvíli, takže jsou jako nové.