Každý den se těšíte z neomezeného přísunu horké vody. Koupete se v ní, myjete v ní nádobí apod. Nic ale netrvá věčně, takže se jednoho krásného dne může stát i vám, že se porouchá bojler a horká voda náhle k dispozici nebude. Co v takové situaci dělat? Kde sehnat peníze na nový bojler? Jako jedno z možných řešení se nabízí nebankovní mobil půjčka! Proč využít právě ji?

Nebankovní půjčky ihned na účet byly stvořeny pro pomoc

Nebankovní půjčky ihned na účet mají zvláštní účel. Byly vytvořeny, aby pomáhaly. Jak je to možné? Jedná se o půjčky, které nabízí nejvíce 10 000 korun. Je to částka, která se dá použít různě, třeba právě na nákup nového bojleru. Nebankovní půjčky se od klasické půjčky v bance odlišují tím, že se vrací celé najednou, takže klient není zatížen každý měsíc splátkou. Aby půjčka nebankovní hrála v klientův prospěch, musí si sám na začátku zvolit pro něj vhodné parametry půjčky. Každý si nastavuje částku a vedle ní ještě dobu splatnosti.

Nebankovní půjčky ihned na účet mají variabilní nastavení splatnosti

U splatnosti je zvláštní to, že se dá i prodloužit. U žádosti se dá nastavit na 7 až 45 dní. Pokud bude klient potřebovat, může si termín ještě posunout. Musí ale podat žádost, a to nejpozději do 6 kalendářních dnů od doby, kdy uběhl řádný termín splatnosti. Žádost se podává:

  • online
  • SMS zprávou

Jaká je maximální doba splatnosti?

V rámci jedné žádosti o prodloužení si lze termín posunout o 7 až 30 dní. Žádost je možné podat dvakrát. Maximální splatnost nebankovní půjčky ihned se tak může dostat až na 105 dní.