Péče o dítě je velmi drahá záležitost. Mnohdy dražší, než si nastávající rodiče vůbec dokáží představit. Jsou totiž potřeba nejen plínky, ale také třeba sunary, výbavička i dětský nábytek. A cena těchto věcí neustále stoupá. Docházejí vám finance a nevíte, co si máte počít? Nebojte se. Řešení vaší situace je velmi snadné – půjčka na mateřské.

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Sms půjčky pro problémové klienty

Půjčka na mateřské a její vlastnosti

Tato půjčka je druhem krátkodobé půjčky. Doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Jakmile obdržíte podporu na mateřské, můžete půjčku bez problémů splatit a dále nebudete muset nic řešit. Pokud ale půjčku nestihnete splatit včas, nic se neděje. Stačí, když si nejpozději poslední den splatnosti požádáte o její prodloužení. Je to možné hned dvakrát, pokaždé o 30 dnů. Půjčku si zařídíte z pohodlí domova, takže nebudete muset řešit, kdo se vám postará o miminko, zatímco byste oběhávali nejrůznější pochůzky.

Půjčka na mateřské – jak na to?

  • půjčka online
  • žádost prostřednictvím SMS

O poskytnutí půjčky si můžete zažádat na oficiálních webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý formulář. Nezabere vám to více než dvě minuty a je to zcela zdarma. Nebo můžete zaslat speciální SMS, která vás bude stát jako klasická SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora.

Kontokorent a dlouhodobá půjčka

Na mateřské dovolené vám může pomoci i kontokorent či dlouhodobá půjčka. Kontokorent vám umožní si z bankovního účtu vybírat do mínusu. Pozor ale na vysoké úroky. Díky dlouhodobé půjčce si budete moc půjčit více peněz na delší čas za nižší úrok. Vždy si ale dobře prostudujte její podmínky.