Processed with VSCO with hb2 preset

Nejlepší oslavy příchodu nového roku jsou s rodinou a přáteli. Asi nejkrásnější je to na horách. Chcete letos vyrazit, ale váš rozpočet je omezený? Není žádný problém si ho navýšit. Nabízí se pomoc od nebankovní spoelčnosti v podobě půjčky pro problémové klienty. Jak a kde si o ni požádat, zjsitíte právě v tomto článku.

Půjčky pro problémové klienty jsou dostupné 24 hodin denně

Půjčky pro problémové klienty se od bankonvích produktů zásadně liší tím, že jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I když požádáte o půjčku pozdě večer, nebo třeba v neděli dopoledne, vždy budete mít jistotu, že vám nebankovní společnost odpoví do několika minut a ihned vám také pošle peníze na účet. Aby se tak stalo, musíte vyplnit online žádost. Ta se vyřizuje přímo na stránkách nebankovní společnosti. Její vyplnění zabere asi jen 10 minut. Je třeba mít u sebe jen občanský průkaz. K žádosti se přidává scan obou jeho stran. Také se musí opsat jeho číslo. Do žádosti se dále vyplňuje:

  • jméno a příjmení,
  • bydliště,
  • rodné číslo aj.

Kolik půjčky pro problémové klienty nabízí?

Jedná se o částku od 500 do 10 000 korun, její výši si volíte sami. Dále si také volíte dobu splatnosti od 7 do 45 dní. Je lepší si raději vzít delší dobu, ať máte dost času na vrácení peněz. Pokud stihnete peníze vrátit včas, bude vám poplatek poměrně snížen.

Mají i jiné názvy

Kromě půjčky pro problémové klienty jsou na finančním trhu i další nebankovní půjčky, které mají stejné výhody. Je to například: