V dnešní době je naprosto běžné, že se lidé sbalí a na víkend odletí někam do ciziny. A věřte tomu, že si to můžete dovolit i vy – stačí si totiž pořídit akční letenky.

Kdy se dají pořídit akční letenky?

Letenky mají nejnižší cenu hned na začátku – tedy v době, kdy se dostanou do prodeje. Jenže tyto levné letenky se vydávají pouze v omezeném počtu. Výhodou je, že na ně nemusíte každý den čekat u počítače a projíždět webové stránky leteckých společností. Můžete to totiž přenechat specializované firmě. Vyberte si ale opravdu spolehlivou, ať nakonec nelitujete.

Jak vybrat spolehlivou společnost zařizující akční letenky?

  • nechce po vás skryté poplatky
  • odpovídá vám na dotazy
  • má kamennou pobočku
  • zajišťuje i víza, ubytování a pronájem auta
  • nenechá vás ve štychu, když budete mít nějaký problém

Rezervování letenek je velmi jednoduché

Jak na to? Na webových stránkách specializované společnosti vyberte letenky, o které máte zájem. Poté vyplňte jména a příjmení všech cestujících – a buďte pečliví, je totiž nutné, aby se tyto údaje shodovaly s těmi, které máte uvedeny v cestovních dokladech, jež si povezete s sebou. Doplňte kontakt na vás a následně vyberte způsob platby – nemusíte totiž nutně platit kartou, můžete si vybrat i bezpečnější varianty, jako je bankovní převod nebo vklad přímo z účtu. Poté klikněte na tlačítko Potvrdit. Tím jsou vaše letenky zarezervovány. Dostanete kód rezervace a termín, do kterého je nutné je zaplatit. Do e-mailové schránky vám zároveň přijdou další potřebné informace.