Chtěli jste se vždy podívat někam do zahraničí, máte své vysněné místo, kam byste chtěli jet, ale nemáte na to dost peněz? Možná si to jen myslíte a ve skutečnosti to tak není. Cestování totiž vůbec nemusí být tak drahá záležitost, jak spousta lidí předpokládá. Stačí si koupit akční letenky.

Kdy se dají akční letenky sehnat?

Hned na začátku – letenky jsou totiž nejlevnější ve chvíli, kdy se právě dostaly do prodeje. Poté už jejich cena roste a roste. Jestli jste zvyklí čekat na last minute zájezdy, věřte tomu, že u letenek to chodí přesně opačně, na last minute letenky se opravdu nevyplatí čekat. Bývají totiž vůbec nejdražší. Nevýhodou akčních letenek je, že bývají vydávány jen v omezeném množství. Takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Není ale nutné, abyste trávili veškerý čas u internetu a na webových stránkách leteckých společností neustále kontrolovali, jestli náhodou neuvolnily do prodeje nějaké levné letenky. Stačí se spolehnout na specializovanou společnost.

Jakou společnost si vybrat?

Objevila se řada specializovaných společností, jejichž cílem je akorát obrat své klienty o peníze. Vyberte si proto takovou společnost, která s vámi jedná na rovinu, dobře s vámi komunikuje a nechce po vás žádné skryté poplatky.

Jak si letenky zarezervovat?

  • požadované letenky si vyberte na webu specializované společnosti
  • zadejte jména a příjmení všech cestujících a kontakt na vás
  • zvolte způsob platby – nemusíte totiž platit výhradně kartou, lze vybrat i jiné možnosti
  • klikněte na tlačítko Potvrdit
  • vaše rezervace je hotová
  • zobrazí se vám její kód a datum, do kterého je nutné akční letenky zaplatit