Dostali jste spontánní nápad, že byste mohli vyrazit do zahraničí, ale nemáte na to našetřeno dost peněz? To vůbec nevadí, existuje totiž velmi šikovné řešení – pořiďte si akční letenky.

Jak sehnat akční letenky?

Jednejte rychle. Levné letenky jsou totiž k dostání pouze v době, kdy je letecké společnosti vypustí do prodeje. Poté jejich cena neustále stoupá. Rozhodně nečekejte na last minute letenky, ty jsou totiž úplně nejdražší. First minute letenek je ale vždy velmi omezené množství, není tedy, nač čekat. Ale nebojte se, nemusíte 24 hodin denně vysedávat u počítače a kontrolovat, zda některá letecká společnost nevydala levné letenky do prodeje. S tím vám pomohou specializované společnosti. Dejte si však pozor, abyste nenatrefili na společnost, která z vás akorát chce vytáhnout peníze.

Jak poznat spolehlivou společnost?

  • neúčtuje vám žádné skryté poplatky
  • konečná cena je garantovaná
  • zařídí vám i víza, ubytování a v případě zájmu také pronájem auta
  • dobře s vámi komunikuje a nemá problém vám odpovědět na jakoukoli otázku
  • má kamennou pobočku
  • nenechá vás v případě nesnází ve štychu

Jak si zarezervovat akční letenky?

Na webu specializované společnosti si vyberte letenky, o které máte zájem. Do formuláře vyplňte jména a příjmení všech cestujících – a buďte pečliví, údaje se totiž musí shodovat s těmi, které jsou uvedeny v cestovních dokladech, které s sebou povezete. Doplňte kontakt na sebe a zvolte způsob platby. Až vše potvrdíte, rezervace bude hotová. Zobrazí se vám číslo rezervace a termín splatnosti. V e-mailové schránce pak naleznete další podrobnosti.